تبلیغات
مهندسی بهداشت محیط یزد - 4 مهر روز جهانی بهداشت محیط مبارک باد...
تاریخ : سه شنبه 1396/07/4 | 11:25 قبل از ظهر | نویسنده : مهدی ملکی سورکی

روز چهارم مهرمصادف با 26 سپتامبر "روز جهانی بهداشت محیط" را به همه انسانهای تلاشگری كه عرصه بهداشت محیط را برای خدمت به جامعه برگزیده اند، تبریك عرض می كنم.

این روز یادآور مردان و زنان خستگی ناپذیری است كه در عرصه علم و عمل، فتح قله های رفیع سربلندی و عزت را هدف خویش قرار داده و با امكانات محدود، موفقیت های بزرگ در زمینه تولید علم تا عملیات اجرایی بهسازی در دورافتاده ترین مناطق این سرزمین پهناور را خلق نمودند.

خوشبختانه در فعالیت مهندسی بهداشت محیط که در کشور بعنوان یک فعالیت منسجم ، منشاء اثرات زیادی در ارتقاء سلامت جامعه بوده است که با همت والا و تلاش بی وقفه همکاران در این حیطه روز به روز درخشش و اثربخشی بیشتری داشته که برهیچ انسان دوستدار سلامت پوشیده نیست.

بهداشت به معنای علم و هنر پیش گیری از بیماری ها، افزایش طول عمر و افزایش سطح سلامت در انسان است.

 در این راستا همكاری اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و سازمان های مردم نهاد با بخش اجرایی كشور در زمینه شناخت نقاط ضعف ، منابع آلاینده و جلب توجه سیاست گذاران به این مقوله خطیر نقش قابل توجهی در بهبود وضعیت بهداشت محیط كشور خواهد داشت.

شعار سال 2017 فدراسیون بین المللی بهداشت محیط "توجه به کیفیت هوی آزاد و هوای داخل ساختمان" می باشد که انتظار است در این زمینه اطلاع رسانی لازم انجام گیرد.

 

روز بهداشت محیط بر پاسداران بی نشان "هوای پاک، آب زلال، غذای سالم و زمین پاک" مبارک باد..

2.jpg